Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nasze Ulubione Bronie, Atuty, Wyposażenie


kaka88

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jestem nowy na forum także witam was wszystkich;)

Wiele osób droczy się z pytaniem jaka jest najlepsza broń w cod mw2? Odpowiem krótko, nie ma najleszpej broni:) Każda broń ma swoje wady i zalety, wszystkie są w jakieś sposób do czegoś przystosowane...

Chciałbym żebyście przedstawili tutaj swoje ulubiony klasy z jakimi gracie i podzielili się swoimi doświadczeniami;)

 

Moja ulubiona klasa to:

 

Broń główna: Ak47+fmj

Zapasowa: M1014 ze chwytem

 

Semtex

2x Ogłuszające

 

Maraton

Moc Obalająca

Ninja

 

Ostatni Bastion

 

Dodam że nie gram z g18, tubą, termowizją;)

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Jak dla mnie dobrym zestawem jest:

 

Broń główna: P90+FMJ+Tłumnik

Zapasowa: .44 Magnum+FMJ+Nóż Taktyczny

 

Semtex

2x Ogłuszające

 

Gadżet [PRO]

Moc Obalająca [PRO]

Komandos [PRO]

//Zakaz umieszczanie reflinków w sygnie

SsKoRpIoN

Opublikowano

Pomyślmy najczęściej gram

 

Fal + Tłumik + Red Dot (lub Holograpgic)

M9 Akimbo + FMJ +(lub Powiększone magazynki)

Odłamkowy

2x Flashbang

 

Gadżet Pro

Moc Obalająca Pro

Pewne Celowanie Pro

Piguła

34777.png Steam : Igunana1994

24676.png Skype : Aleksander.pawlikowski

28148.png

33251.gif

--- Jak pomoglem daj + ---

4583.jpg }

23438.gif }}}} WIELKA TRÓJKA (niedługo czwórka !!!)

32506.png }

Opublikowano

Intervention FMJ

Desert Eagle Akimbo

Claymore + Stun granade x2

Sleight of Hand Pro

Stopping Power Pro

Steady Aim Pro

Martyrdom

 

Moja ulubiona klasa.

Opublikowano

Nie gram już w MW2 (Pzdro dla kolesi z IW za bana za EAM :D) a nie chce mi sie juz sciagac i bawic z AlterIwNet (pykam teraz w BF:BC2)

 

Ale moje ulubiona klasa to :

 

Scar-H + Tłumik

Magnum + Fmj

Flash

 

Perki:

Moc Obalajaca PRO

Kieszonkostwo PRO

Ninja PRO

 

Pozdro dla IW ;) I MPC Forum ;p

ZBIERAM ++++++

Pomagam w problemach z CoD MW2 i Metin2 i Mu Online

DARMOWE KONTA RAPIDSHARE PREMIUM

50 Postów [v]

100 Postów [v]

150 Postów [x]

200 Postów [x]

Wstawić hacka [x]

Nie być już pijawką [x]

Być userem dnia [x]

Użyć cheata engine w celach zarobkowych [v] :D

Opublikowano

M4A1 z FMJ

TMP z FMJ

Semteks

2x Ogłuszające

Padlinożerca (Nie lubię gadżetu)

Moc Obalająca

Komandos

Męczennik

 

Wszystkie perki PRO :)

Czasami zamiast M4, biorę ACR :)

Opublikowano

Uzi (tłumik)

Desert Eagle (nóż taktyczny)

 

Nóż do rzucania

2x Oślepiający

 

Maraton

Waga lekka

Komandos / Ninja

 

Męczeństwo

 

 

 

 

Ta klasa oczywiście na HC

 

 

| | | | | taniecgitara basowa

 

 

| Bez komputera. Jeśli masz jakąś sprawę i chcesz pogadać na Skype/GG napisz najpierw tutaj, wejdę.

Opublikowano

UMP+FMJ

Magnum+FMJ

 

Odłamkowy + 2 Flash

 

Padlinożerca[PRO]

Moc Obalająca[PRO]

Pewne Celowanie[PRO]

 

Tabletka ;]

Opublikowano

UMP45 + FMJ , Padlinożerca , Moc Obalająca , Pewne Celowanie , Flash , Samtex ;DDD

899346903.png

_____________________

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

ACR-TŁUMIK

DEAGLE -AKIMBO

 

2X OSLEPIAJĄCY

 

KIESZONKOWIEC PRO

BEZKOMPROMISOWY

KOMANDO PRO

 

PIGUŁKA

Opublikowano

Ja preferuje teraz

 

Vector+Celownik cholograficzny

Raffica+Powiększone magazynki

 

Cleaymore

Granat ogłuszający

 

Padlinożerca (pro)

Moc obalająca (pro)

Ninja (pro)

 

Bastion :P

 

Powiem że do wszystkich klas pruc do snajperek używam padlinożerce :)

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Mój odnośnik

 

Steam To GÓWNO i dobrze o tym wiesz.

Opublikowano

Barret kal.50 + FMJ

 

model 1887+ akimbo

 

Claymore (używam jedynie gdy wbije heli)

 

2x Głuszak

 

Perki:

 

Kieszonkowiec (PRO)

 

Moc obalająca (PRO)

 

Pewne celowanie (PRO)

43630.gif

Nowy komp :)

 

Intel Core i7 2500K 3.30GHz LGA1155 BOX | OC do 4Ghz

Gigabyte GeForce GTX 560Ti 1GB DDR5/256b PCI-E SOC (1Ghz na rdzeniu :D)

Gigabyte GA-P67A-UD3-B3 P67 LGA1155

DDR3 Kingston 8GB PC1600 2x4GB CL9 HyperX

ATX Midi SilentiumPC Gladius 800 Pure

XFX Core 650W

 

Opublikowano

Niezłe odświeżenie...

Klasa 1

UMP45+celownik laserowy/holograficzny

SPAS-12+powiększone magazynki

Nóż do rzucania

2x granat ogłuszający

Padlinożerca (PRO)

Waga lekka (PRO)

Komandos (PRO)

Męczennik

 

Klasa 2

ACR+celownik ACOG

.44 Magnum+Akimbo

Semtex

2x granat ogłuszający

Kieszonkowiec (PRO)

Moc obalająca (PRO)

Ninja (PRO)

Finałowy bastion

03b33a167ce86b00.gif

Nick na Steam i w Black Ops: KaczorDonald

Opublikowano

Dla mnie najlepszą klasą jest:

 

UMP45+FMJ

SPAS-12+Grip

Semtex

2x granat ogłuszający

Padlinożerca (PRO)

Moc Obalająca (PRO)

Komandos (PRO)

us4l.gif

 

 

eragon68.png

 

nfsw_NORRINPL.png

 

78362566.gifPiszę poprawnie po polsku. 78362566.gif

Pomagam, bo lubię. Jakieś pytania? PW.

Opublikowano

AK47 + FMJ

PP2000 + FMJ / MAGZ

 

PADLINOŻERCA

MOC

KOMANDOS

 

SEMTEX

2XFLASH

 

lub

 

 

UMP + RAPID FIRE

MAGNUM + KNIFE

 

PADLINOŻERCA

MOC

KOMANDOS

 

SEMTEX

2XFLASH

 

 

lub (heh klasa akimbo...)

 

UZI + FMJ + AKIMBO

SPAS + FMJ + CHWYT

 

GADŻET

MOC

PEWNE CELOWANIE

 

SEMTEX

2XFLASH

 

 

Al lP ro

Dobrze że na UZI akimbo nie mówią że jest noobowskie, bo bym musiał zmienić. Heh, mimo to fajnie się rżnie tych noobków np. na ruscie (walisz z jednego końca mapy do drugiego i trafiasz (oczywiście HCTD))

Opublikowano

Moja klasa główna :

Intervention FMJ

Dodatkowa USP.45 + NOŻ TAKTYCZNY

Perki:

Scavenger[PRO]

Stopping Power[PRO]

Ninja[PRO]

31270.png



KOCHAM LINKIN PARK !!!!

Opublikowano

Moja ulubiona klasa to:

 

Broń główna: Ak47+fmj+tłumik

Zapasowa: Desert Eagle +fmj + nóż taktyczny

 

 

Perki

Gadżet(PRO)

Moc obalająca (PRO)

Komandos(PRO)

 

Samtex

2xFlash

 

 

Moim zdaniem klasa istnego zabójcy. ;D

18706o.png

32506.png

34777.png

sygnbostom.jpg

Opublikowano

hmmm... pomyślmy

 

Mp5k+tłumik

spas+uchwyt

 

Cleaymore

Flashx2

 

Padlinożerca[Pro]

Moc obalająca[Pro]

Ninja[Pro]

1313798626-U268549.gif

Sam na 32 w zombie bez użycia maszyny z napojem reanimacji

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...